pitný režim

aquanatura

INFOLINKA0915 900 300info(at)pitnyrezim.info

aquaviva

slovenský výrobok

aqua natura girl

 

5,00 € + DPH

voda natural

voda  -  Aqua Natura 

Je krištáľovo čistá voda. Aqua Natura balená v PC, Tritan, alebo v skle z objemom 18,9l. Je ideálna na každodenné pitie a taktiež na prípravu instantných nápojov a jedál v dojčenskej kvalite.

Voda Aqua Natura je čistá prírodná osviežujúca voda s nízkym obsahom minerálov v optimálnom pomere, vďaka čomu je ideálna na každodenné pitie, prípravu horúcich nápojov a instantných jedál v dojčenskej kvalite.

Jej veľmi priaznivá hodnota pH 7,98 napomáha udržiavať acidobázickú rovnováhu organizmu. Celkový obsah minerálnych látok je 422 mg/l.

 

Štátne dozorné kontroly

Záznam o úradnej kontrole výrobných a skladovacích priestorov

 

Štátny veterinárny a potravinový ústav - protokol o skúške vody

 

Fyzikálno-chemické parametre vzorky vody : Aqua Natura

 

 

Anióny mg/l Katióny mg/l
Hydrogénuhličitany 244 Vápnik 71
Hydrogénfosforečnany 0,063 Železo 0,01
Dusičnany 2,92 Draslík 0,30
Fluoridy 0,071 Horčík 19,50
Sírany 60,3 Sodík 6,70

 

plnenie

pitná voda

Zdroj vody Aqua Natura

Voda Aqua Natura je čerpaná z podzemného zdroja v južnej časti Slovenska v Podunajsko Kravanskej lokalite, ktorá je známa bohatými zásobami kvalitnej podzemnej pitnej vody.

 vyroba2

Plnenie a kontrola vody

Pitnú vodu Aqua Natura plníme do barelov na modernej plnoautomatickej linke za najprísnejších hygienických podmienok. Pri procese plnenia pravidelne odoberáme vzorky na testovanie kvality. Vzorky sú vyhodnocované nezávislým externým laboratóriom.

Proces výroby barelovej vody a jej logistiky je trvale pod dohľadom Regionálnej veterinárnej a potravinovej správy, ako aj Regionálneho úradu verejného zdravotníctva.